D8345 kies je folder pakket web header deskD8345 kies je folder pakket web header mob

4 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
    • Welkomstpakket Topfavorieten - 1,25 KG Koffiebonen
    K210775_welkomstpakket_topfavorieten_smaken_v4_box_2
    Wordt binnenkort verwacht. Je kan alvast bestellen.
    Vanaf: Normale prijs 47,74 Speciale prijs 29,95
    Je bespaart
    1.596 kg  |  18,77/kg
    • Welkomstpakket Topfavorieten - 98 koffiecapsules
    Welkomstpakket Topfavorieten - 98 koffiecapsules
    Vanaf: Normale prijs 49,93 Speciale prijs 29,95
    Je bespaart
    985 gram  |  30,41/kg
    • Welkomstpakket Volle & Ronde Smaken - 1,25 KG Koffiebonen
    Welkomstpakket Volle & Ronde Smaken - 1,25 KG Koffiebonen
    Vanaf: Normale prijs 42,95 Speciale prijs 29,95
    Je bespaart
    1.424 kg  |  21,03/kg
    • Welkomstpakket Stevige & Intense Smaken - 1,25 KG Koffiebonen
    Welkomstpakket Stevige & Intense Smaken - 1,25 KG Koffiebonen
    Wordt binnenkort verwacht. Je kan alvast bestellen.
    Vanaf: Normale prijs 43,15 Speciale prijs 29,95
    Je bespaart
    1.424 kg  |  21,03/kg

4 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
filters
Naar boven