6 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
  1. CW111805M_lavazza_qualita_oro_gemalen_koffie_voor
    Vanaf: Normale prijs 7,59 Speciale prijs 6,99
    Je bespaart
    250 gram  |  27,96/kg
  2. CW111810M_lavazza_qualita_rossa_gemalen_koffie_250gr_voorkant
    Vanaf: Normale prijs 6,19 Speciale prijs 5,99
    Je bespaart
    250 gram  |  23,96/kg
  3. Lavazza Decaf Classico - Gemalen koffie 250 GR
    Vanaf: Normale prijs 7,29 Speciale prijs 6,99
    Je bespaart
    250 gram  |  27,96/kg
  4. CW111802M_lavazza_crema_e_gusto_gemalen_koffie_250gr_voorkant
    Vanaf: Normale prijs 6,99 Speciale prijs 6,49
    Je bespaart
    250 gram  |  25,96/kg
    • delivery
      Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een scherpe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  5. K201508_lavazza_espresso_intenso_01
    Vanaf: Normale prijs 7,59 Speciale prijs 6,99
    Je bespaart
    250 gram  |  27,96/kg
  6. CW111801M_lavazza_espresso_italiano_classico_250gr_gemalen_1
    Vanaf: Normale prijs 7,29 Speciale prijs 6,99
    Je bespaart
    250 gram  |  27,96/kg

6 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
filters
Naar boven