10 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
  1. Lavazza Qualità Oro - 30 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 14,29 Speciale prijs 12,79
    Je bespaart
    171 gram  |  74,80/kg
  2. Lavazza Espresso Maestro Classico - 30 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 14,29 Speciale prijs 12,79
    Je bespaart
    171 gram  |  74,80/kg
  3. Lavazza Decaf - 10 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 4,89 Speciale prijs 4,39
    Je bespaart
    58 gram  |  75,69/kg
  4. Lavazza Qualità Rossa - 30 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 13,89 Speciale prijs 12,49
    Je bespaart
    171 gram  |  73,04/kg
    • delivery
      Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een scherpe prijs
    • star
      Alle bekende merken
    • Proefpakket Lavazza - 80 koffiecapsules + Travelmug
    K211148_lavazza_proefpakket_NCC_grid_cups
    Vanaf: Normale prijs 39,36 Speciale prijs 33,00
    Je bespaart
    638 gram  |  51,72/kg
  5. Lavazza Espresso Maestro Lungo - 30 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 14,29 Speciale prijs 12,79
    Je bespaart
    168 gram  |  76,13/kg
    • delivery
      Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een scherpe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  6. Lavazza Espresso Maestro Intenso - 30 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 14,29 Speciale prijs 12,79
    Je bespaart
    171 gram  |  74,80/kg
  7. Lavazza Espresso Maestro Ristretto - 30 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 14,29 Speciale prijs 12,79
    Je bespaart
    168 gram  |  76,13/kg
    • delivery
      Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een scherpe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  8. Lavazza Tales of Roma - 10 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 5,49 Speciale prijs 4,99
    Je bespaart
    55 gram  |  90,73/kg
  9. Lavazza Tales of Napoli - 10 koffiecups
    Vanaf: Normale prijs 5,49 Speciale prijs 4,99
    Je bespaart
    55 gram  |  90,73/kg

10 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
filters
Naar boven