Web header brands lavazza desktopWeb header brands lavazza mobile
D6893 kies je tales italy koffie web header desk kvdnlD6893 kies je tales italy koffie web header mob kvdnl
D0580 lavazza 2 plus 1 web header desk 1 kvdnlD0580 lavazza 2 plus 1 web header mob 1 kvdnl

Kies minimaal 3 koffies (mixen mag) en verzilver daarna de actiecode LAVAZZA in je winkelwagen. Geldig t/m 21.08.2023.

26 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Pagina
  1. Lavazza Gran Espresso
    Waardering:
    100% 100 0
    (5)
    Vanaf: Normale prijs 30,59 Speciale prijs 27,79
    Je bespaart
    1 kg  |  27,79/kg
  2. CW101823_lavazza_250gr_bonen_oro_classico_front_1
    Vanaf: Normale prijs 8,99 Speciale prijs 8,09
    Je bespaart
    250 gram  |  32,36/kg
  3. E100441_lavazza_espresso_italiano_aromatico_koffiebonen_1kg_voorkant
    Vanaf: Normale prijs 28,59 Speciale prijs 25,69
    Je bespaart
    1 kg  |  25,69/kg
  4. Lavazza Gold Selection
    Waardering:
    100% 100 0
    (5)
    Vanaf: Normale prijs 33,89 Speciale prijs 30,79
    Je bespaart
    1 kg  |  30,79/kg
    • delivery
      Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een scherpe prijs
    • star
      Alle bekende merken
  5. Lavazza Top Class
    Waardering:
    90% 100 0
    (6)
    Vanaf: Normale prijs 33,89 Speciale prijs 30,79
    Je bespaart
    1 kg  |  30,79/kg
  6. Lavazza Tales of Milano - Koffiebonen 250 GR
    Vanaf: Normale prijs 8,79 Speciale prijs 7,99
    Je bespaart
    250 gram  |  31,96/kg
    • delivery
      Gratis thuisbezorgd vanaf 50,-
    • euro
      Topkwaliteit koffie tegen een scherpe prijs
    • star
      Alle bekende merken
    • Proefpakket - Lavazza - 3 KG Koffiebonen + Travelmug
    K211149_lavazza_pakkett
    Vanaf: Normale prijs 80,07 Speciale prijs 68,00
    Je bespaart
    3.091 kg  |  22,00/kg
  7. Lavazza Gran Riserva - Koffiebonen 1 KG
    Tijdelijk uitverkocht
    Waardering:
    93% 100 0
    (3)
    Vanaf: Normale prijs 36,69 Speciale prijs 33,29
    Je bespaart
    1 kg  |  33,29/kg

26 resultaten

resultaten per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Pagina

Koffiebonen

filters
Naar boven